Emy Hakkında

En Değerli Şey Gerçekleşmiş Bir Fikirdir…

EMY Organizasyon & Ajans , 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile kreatif ekibinin güçlü sinerjisini bir araya getireren Eda Meltem Yılmaz tarafından 2010 yılında Antalya’da kuruldu.2014 yılında fotoğraf sanatçısı Ehat Lekovic ile bilgi ve deneyimlerini birleştirerek prodüksiyon alanıyla Emy’nin hizmet ağını genişletti.

 

Sektöründe öncü bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan ve kaliteden ödün vermeden en iyi ve zamanında hizmet sunmaktır.

 

İhtiyacınız olan tüm yaratıcı fikirleri, dünyanın neresinde olursanız olsun sizlerle buluşturmayı amaç edindik. Büyük bir heyecan ile başarıyı ilke edindiğimiz bu yolda hedefimiz sizlerle markanıza değer katmaktır. 

 

Hiç tükenmeyen güçlü enerjimizle, lansman, bayii toplantısı, etkinlik, moda organizasyonları, defileler, workshoplar gibi çeşitli kategorilerde birçok organizasyon düzenledik. Markanızın dijital dönüşüm trendlerine uygun prodüksiyon ihtiyaçlarını hayata geçirdik. Sizlerle farklı bakış açıları oluşturduk, farklı düşündük ve özgün ürettik. İş ortaklarımızın her fikrini dinledik, sektörünün dinamiklerini dikkatle araştırdık. Yeni kurulan markalara beraber yol haritası çizdik, aynı heyecanı paylaştık. Sizler için ekibimizde yer alan profesyonel still danışmanlarımızla, prop stylistlerle ve make-up artisleri ile çalıştık, tanıtım filmleriniz için senaryolar yazdık, sektöre profesyonel mankenler kazandırdık, projelerimizde harika işler çıkardık. 

 

Antalyamıza değer katan şirketimizin projesi ve organizasyonu olan Antalya Fashion Week – Antalya Moda Haftasını 2018’den bu yana gururla ve özveri ile her yıl hayata geçiriyoruz.

 

10. yılımızda bize güvenerek projelerini hayata geçirdiğimiz firmalara, kurumlara, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm ekip arkadaşlarımıza başarıya giden yolda EMY ile beraber oldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

 

Biz hikayemizi anlattık, sizin de hikayenizi dinleyip birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

 

Sevgiyle, Emy Ekibi

EKİP

“Yaptığınız iş eğer zevkli değilse, onu doğru yapmıyorsunuz demektir.”
Eda

Eda Meltem Yılmaz
Organizatör & Koreograf

Eda Meltem Yılmaz

Organizatör & Koreograf
Ehat

Ehat Lekovic
Fotoğraf Sanatçısı

Ehat Lekovic

Fotoğraf Sanatçısı
Renat

Renat Buts
Video & Yönetmen

Renat Buts

Video & Yönetmen

Emre Sevim
Team Director

Emre Sevim

Ekip Direktörü

Utku Gökyolcu
Stilist & Supervisor

Utku Gökyolcu

Stilist & Supervisor
Gizem

Gizem Eminoğlu
Moda Tasarımcısı

Gizem Eminoğlu

Moda Tasarımcısı
tuana-emy

Tuana Çakıcı
Team

Tuana Çakıcı

Team

İrem Uygur
Stilist

İrem Uygur

Team
endi-emy

Endişe Açıkel
Ekip

Endişe Açıkel

Team

Referanslarımız

Birlikte çalışmaktan çok keyif aldığımız bazı firmalar

Avant-garde Concept And Design of EMY